INSTRUMENTALISTYKA
Klasa | Przedmiot | Dzień | Godziny | Nauczyciel | Sala |
KLASA I A | Kształcenie słuchu | poniedziałek | 17.10-17.55 | Z. Janik | 30 |
czwartek | 16.20-17.05 | Z. Janik | 30 | ||
Zasady muz. z elem. ed. nut | poniedziałek | 18.00-18.45 | U. Janiszewska | 22 | |
Literatura muzyczna | czwartek | 15.30-16.15 | U. Janiszewska | 22 | |
KLASA I B | Kształcenie słuchu | wtorek | 16.20-17.05 | Z. Janik | 30 |
piątek | 17.10-17.55 | Z. Janik | 30 | ||
Zasady muz. z elem. ed. nut | wtorek | 17.10-17.55 | U. Janiszewska | 22 | |
Literatura muzyczna | piątek | 18.00-18.45 | U. Janiszewska | 22 | |
KLASA II A | Kształcenie słuchu | poniedziałek | 16.20-17.05 | Z. Janik | 30 |
środa | 14.40-15.25 | Z. Janik | 30 | ||
Zasady muz. z elem. ed. nut | poniedziałek | 15.30-16.15 | U. Janiszewska | 22 | |
Literatura muzyczna | środa | 15.30-17.05 | Z. Janik | 30 | |
KLASA II B | Kształcenie słuchu | środa | 17.10-17.55 | Z. Janik | 30 |
piątek | 16.20-17.05 | Z. Janik | 30 | ||
Zasady muz. z elm. ed. nut | piątek | 15.30-16.15 | U. Janiszewska | 22 | |
Literatura muzyczna | środa | 18.00-19.35 | Z. Janik | 30 | |
KLASA III | Kształcenie słuchu | wtorek | 17.20-17.55 | M. Jurkowski | 38 |
czwartek | 17.10-17.55 | M. Jurkowski | 38 | ||
Harmonia | wtorek | 16.20-17.05 | U. Janiszewska | 22 | |
czwartek | 16.20-17.05 | U. Janiszewska | 22 | ||
Historia muzyki | poniedziałek | 17.10-17.55 | S. Kosz | 39 | |
piątek | 14.40-15.25 | S. Kosz | 39 | ||
KLASA IV | Kształcenie słuchu | wtorek | 14.40-15.25 | U. Janiszewska | 22 |
piątek | 16.20-17.05 | U. Janiszewska | 22 | ||
Harmonia | wtorek | 15.30-16.15 | U. Janiszewska | 22 | |
piątek | 17.10-17.55 | U. Janiszewska | 22 | ||
Historia muzyki | poniedziałek | 16.20-17.05 | S. Kosz | 39 | |
piątek | 15.30-16.15 | S. Kosz | 29 | ||
KLASA V | Kształcenie słuchu grupa A | poniedziałek | 15.30-16.15 | Z. Janik | 30 |
czwartek | 15.30-16.15 | Z. Janik | 30 | ||
Kształcenie słuchu grupa B | poniedziałek | 15.30-16.15 | Z. Janik | 30 | |
czwartek | 17.10-17.55 | Z. Janik | 30 | ||
Formy muzyczne | wtorek | 17.10-17.55 | S. Janik | 39 | |
czwartek | 16.20-17.05 | S. Janik | 39 | ||
Historia muzyki | poniedziałek | 14.40-15.25 | S. Kosz | 39 | |
piątek | 16.20-17.05 | S. Kosz | 39 | ||
Harmonia grupa A | wtorek | 16.20-17.05 | S. Janik | 39 | |
piątek | 15.30-16.15 | S. Janik | 38 | ||
Harmonia grupa B | wtorek | 16.20-17.05 | S. Janik | 39 | |
piątek | 17.10-17.55 | S. Janik | 38 | ||
KLASA VI | Kształcenie słuchu | poniedziałek | 16.20-17.05 | U. Janiszewska | 22 |
czwartek | 18.00-18.45 | U. Janiszewska | 22 | ||
Formy muzyczne grupa A | poniedziałek | 14.40-15.25 | U. Janiszewska | 22 | |
czwartek | 17.10-17.55 | U. Janiszewska | 22 | ||
Formy muzyczne grupa B | poniedziałek | 17.10-17.55 | U. Janiszewska | 22 | |
czwartek | 18.50-19.35 | U. Janiszewska | 22 | ||
Historia muzyki | poniedziałek | 15.30-16.15 | S. Kosz | 39 | |
piątek | 17.10-17.55 | S. Kosz | 39 | ||
ZESPOŁY MUZYCZNE
- obowiązujące uczniów PSM II stopnia (wg list):
orkiestra - klasy I-VI
chór mieszany - klasy II-VI
Chór mieszany | poniedziałek i piątek | 18.00-19.35 | S. Kosz | 39 |
Orkiestra kameralna | wtorek i piątek | 18.00-19.35 | K. Sala | 24 |