SUKCESY UCZNIÓW

Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia

im. Witolda Lutosławskiego w Nysie

 

 

A  B  C  D  F  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  W  Z

 

 

ZESPOŁY

 

Chór Dziecięcy PSM I stopnia

 

Chór Mieszany PSM II stopnia

 

Dziecięca Orkiestra Smyczkowa PSM I stopnia

 

Orkiestra Kameralna PSM II stopnia

 

Trio fortepianowe PSM II stopnia

(Natalia Pawlaszek, Nikola Gajownik, Jakub Gajownik)

 

Zespół Perkusyjny „MMP 3”

 

Duet fortepianowy

(Anna Urzędowska, Amelia Krysiak)

 

Duet fortepianowy

(Anna Dobruk, Magdalena Wojtczak)

 

Zespół Skrzypcowy „Nissa Rakes

 

Duet fortepianowy „JA-MI”

(Jan Magierowski, Michał Rząsa)

 

Duet fortepianowy „ATom

(Amelia Krysiak, Tomasz Kaliński)

 

Duet fortepianowy

Jaśmina Mika i Maksymilian Kaczmarzyk

 

Duet fortepianowy

Dominik Hermann i Julia Hermann

 

Duet fortepianowy

Anna Karwowska i Alicja Winiarska

 

Duet fortepianowy

Pola Pawlak i Weronika Brailovska

 

Duet fortepianowy

Kornelia Toczek i Magdalena Brailovska

 

 

 

A

Adamska Małgorzata

 

waltornia

 

B

Babiej Agnieszka

 

wiolonczela

Bałdyga Mariusz

 

klarnet

Bałwas Lucjan

 

skrzypce

Bartków Weronika

 

wiolonczela

Bąkowska Maja

flet

Begej Michał

 

perkusja

Berini Celina

 

wiolonczela

Berini Paulina

 

akordeon

Bernat Aleksy

 

fortepian

Blaszyński Szymon

 

fortepian

Blaumann Piotr

 

fortepian

Blaumann Zofia

 

fortepian

Bober Grażyna

 

śpiew

Bochenek Ryszard

 

perkusja

Brailovska Magdalena

 

fortepian

Brailovska Weronika

 

fortepian

Brzeźnicki Filip

 

perkusja

Buczkowski Bartosz

 

gitara

Bugajewski Dominik

 

perkusja

Buratyński Krzysztof

 

fortepian

 

C

Cetnarowska Monika

 

skrzypce

Chaczko Romualda

 

akordeon

Chmiel Karolina

 

fortepian

Chmura Daria

 

skrzypce

Chrabąszcz Kamila

 

wiolonczela

Chrabąszcz Mariusz

 

skrzypce

Chybiak Natalia

 

wiolonczela

Cichoń Jarosław

 

akordeon

Cieślar Monika

 

fortepian

Czarnopolski Kacper

 

akordeon

Czerpak Wiktoria

 

skrzypce

Czerwiński Tomasz

 

klarnet

 

D

Daniel Wiktoria

 

akordeon

Dąbrowska Agata

 

śpiew

Dereń Aleksandra

 

fortepian

Dereń Izabela

 

wiolonczela

Dermine Konstancja

 

skrzypce

Dobruk Anna

 

fortepian

Doros Daniel

 

akordeon

Drążyk Anna

 

flet

Drożdżal Emilia

 

wiolonczela

Dudzik Anna

 

skrzypce

Dudzik Rafał

 

skrzypce

Dutka Radosław

 

wiolonczela

Dźwigała Mateusz

 

fortepian

Dźwigała Monika

 

fortepian

Działa Tomasz

 

fortepian

Dziedzic Wiktor

 

perkusja

Dziundzio Agnieszka

 

skrzypce

 

F

Ferenc Paweł

 

perkusja

Figiel Natalia

 

fortepian

Fujarczuk Katarzyna

 

Fortepian

Fujarczuk Kinga

 

klarnet

 

G

Gach Robert

 

fortepian

Gajownik Jakub

 

wiolonczela

Gajownik Nikola

 

skrzypce

Gawlik Jarosław

 

gitara

Gądek Jolanta

 

fortepian

Gądek Łukasz

 

flet

Gąsior Marta

 

 

Golec Emilia

 

skrzypce

Gotkowski Paweł

 

klarnet

Góral Franciszek

 

gitara

Góral Katarzyna

 

skrzypce

Góral Piotr

 

skrzypce

Grech Jan

 

 

Grocholska Joanna

 

śpiew solowy

Grubiak Maria

 

akordeon

Guzik Renata

 

flet

 

H

Hetmański Marek

 

gitara

Hawron Daria

 

skrzypce

Hermann Dominik

 

fortepian

Hermann Julia

 

fortepian

 

I

Ilnicki Przemysław

 

perkusja

Ilnicka Zofia

 

flet

 

J

Jabłońska Karolina

 

fortepian

Jabłońska Joanna

 

śpiew

Jachim Piotr

 

fortepian

Jacyszyn Kamil

 

puzon

Jagiełło Łukasz

 

skrzypce

Janczar Kinga

 

skrzypce

Janik Dominika

 

fortepian, saksofon

Janik Marcelina

 

wiolonczela

Jansa Jacek

 

gitara

Janusz Aleksandra

 

skrzypce

Jarząbek Adam

 

perkusja

Jung Aleksander

 

fortepian

Jung Mateusz

 

fortepian

 

K

Kaczaniuk Weronika

 

śpiew

Kaczmarczyk Aldona

 

 

Kaczmarzyk Maksymilian

 

fortepian

Kadróg Kinga

 

fortepian

Kaczmarska Julia

 

fortepian

Kaliński Tomasz

 

fortepian

Kałuszka Iwona

 

flet

Kantner Jan

 

saksofon

Kania Marcel

fortepian

Kański Piotr

 

fortepian

Karwowska Anna

 

fortepian

Kasprzyk Miłosz
 

akordeon

Kasprzyk Oliwia

 

skrzypce

Klecza Karolina

 

skrzypce

Klimas Dawid

 

emisja głosu

Kłakowicz Philip

 

gitara

Kłoczko Pamela

 

skrzypce

Kłosowska Maryla

 

skrzypce

Knoll Karolina

 

fortepian

Knurowski Dawid

 

fortepian

Kobak Samanta

 

fortepian

Kochmaniewicz Kamil

 

trąbka

Kogut Krystyna

 

akordeon

Koncewicz Aleksandra

 

fortepian

Koncur Michał

 

skrzypce

Konopka Filip

 

fortepian

Kornacka Anna

 

fortepian

Koronczok Piotr

 

akordeon

Koronczok Tomasz

 

akordeon

Korpyta Agnieszka

 

fortepian

Korzekwa Marta

 

skrzypce

Korzeniowska Monika

 

wiolonczela

Kos Wiesław

 

gitara

Kos Emilia

 

skrzypce

Kotas Wiktoria

 

fortepian

Kosz Dariusz

 

fortepian

Kowalska Eliza

 

fortepian

Kowalska Natalia

 

fortepian

Krakowski Jan

 

akordeon

Krawiec Paweł

 

skrzypce

Kręcichwost Wojciech

 

perkusja

Kręcichwost Anna

 

akordeon

Król Hanna

 

fortepian

Król Jan

 

akordeon

Krysiak Amelia

 

fortepian

Krzesińska Jadwiga

 

fortepian

Krzyżanowska Danuta

 

flet

Kubaszewska Agnieszka

 

fortepian

Kubik Bożena

 

fortepian

Kubów Małgorzata

 

skrzypce

Kubów Marta

skrzypce

 

Kunicka Gloria

gitara

Kupczak Nikole

 

skrzypce

Kupracz Justyna

 

gitara

Kupski Dariusz

 

akordeon

Kuśmierek Tomasz

 

fortepian

Kuzior Zuzanna

 

fortepian

 

L

Leśniak Anna

 

fortepian

Leśniewska Magdalena

 

skrzypce

Liber Michaela

 

fortepian

Lichtor Tomasz

 

skrzypce

Lis Dagmara

 

 

Lis Joanna

 

wiolonczela

Liszka Aleksander

 

skrzypce

Litowińska Olimpia

 

wiolonczela

Liziniewicz Małgorzata

 

fortepian

Liziniewicz Beata

 

fortepian

Lubczyńska Hanna

 

fortepian

Lubczyńska Wiktoria

 

fortepian

Luda Józef

 

klarnet

 

M

Maćkowski Krzysztof

 

akordeon

Maćków Adriana

 

wiolonczela

Magierowski Jan

 

fortepian

Malczyk Dominika

 

skrzypce

Malec Martyna

 

wiolonczela

Marfiany Małgorzata

 

skrzypce

Marków Iwona

 

gitara

Martyniuk Magdalena

 

flet

Marynowicz Kamila

 

śpiew

Marzec Iwona

 

skrzypce

Maślańczyk Aleksandra

 

fortepian

Matras Szymon

 

fortepian

Matuszkiewicz Karolina

 

skrzypce

Mazur Andrea

 

gitara

Mazurek Jakub

 

wiolonczela

Mendyk Nadia

 

fortepian

Mędzkiewicz Michał

 

fortepian

Mianowska Anna

 

skrzypce

Miara Małgorzata

 

gitara

Miarka Marek

 

skrzypce

Michalak Zuzanna

 

skrzypce

Mika Jaśmina

 

fortepian

Mieszkowska Joanna

 

fortepian

Miłaszewicz Maciej

 

wiolonczela

Molińska Zofia

 

wiolonczela

Moskal Maciej

 

perkusja

Moskal Miłosz

 

perkusja

Motyka Elżbieta

 

flet

Mulak Wacław

 

trąbka

Murańska Konstancja

 

skrzypce

Murawski Mikołaj

 

fortepian

 

N

Nędza Józef

 

klarnet

Nocoń Agata

 

skrzypce

Nosal Adrianna

 

skrzypce

Nosal Julia

 

wiolonczela

Nowak Adam

 

fortepian

 

O

Ochrymczuk Paulina

 

perkusja

Okniński Jakub

 

perkusja

Olaniszyn Maciej

 

fortepian

Oleksy Mikołaj

 

gitara

Oniśkiewicz Bogdan

 

klarnet

Orłowska Justyna

 

flet

Osika Konrad

 

akordeon, saksofon

Oszywa Mateusz

 

perkusja

 

P

Pacan Bartłomiej

 

wiolonczela

Pacławski Piotr

trąbka

 

 

Palzer Mateusz

 

saksofon

Paul Katarzyna

 

wiolonczela

Pawlak Pola

 

fortepian

Pawlaszek Grzegorz

 

fortepian

Pawlaszek Natalia

 

fortepian

Pawlaszek Zuzanna

 

fortepian

Pawlicki Paweł

 

skrzypce, kontrabas

Pawlik Maja

 

flet

Pawlik Zuzanna

wiolonczela

Pawłowska Ewa

 

wiolonczela

Pawowicz Oskar

 

perkusja

Pełdiak Klara

 

fortepian

Pham Anna

 

wiolonczela

Piątek Zuzanna

 

fortepian

Pietrek Janusz

 

akordeon, flet

Pięk Alina

 

waltornia

Pikuła Anna

 

 

Pilipów Andrzej

 

fortepian

Pilipów Patryk

 

fortepian

Piskozub Marek

 

 

Pindel Aleksandra

 

flet

Pliś Wiktor

 

fortepian

Pluta Izabela

 

fortepian

Podburaczyńska Agnieszka

 

skrzypce

Podobińska Karolina

 

fortepian

Podolska Hanna

 

fortepian

Prusicki Tomasz

 

perkusja

Prysak Aleksandra

 

akordeon

Puchalska Anna

 

wiolonczela

Pustelniak Noemi

 

skrzypce

Pustelniak Róża

 

skrzypce

 

R

Rakszewska Marta

 

skrzypce

Ratuszniak Jakub

 

fortepian

Ratuszniak Jan

 

skrzypce

Retman Irmina

 

fortepian

Rębisz Magdalena

 

 

Rozkocha Aleksandra

 

skrzypce

Rupniewska Barbara

 

skrzypce

Ruszecka Maria

 

fortepian

Rybczak Jerzy

 

 

Rząsa Michał

 

fortepian

 

S

Sala Krzysztof

 

skrzypce

Sandomierski D.

 

akordeon

Satora Karolina
 

akordeon

Sawicz Damian

 

trąbka

Serafin Katarzyna

 

skrzypce

Seretna Magdalena

 

skrzypce

Setla Klaudia

 

wiolonczela

Sito Aleksander

 

fortepian

Skoczeń Jakub

 

akordeon

Skowrońska Maja

 

fortepian

Sokołowski Jacek

 

akordeon

Sopata Natalia

 

fortpian

Sprycha Anna

 

akordeon

Stajak Bartłomiej

 

fortepian

Stanisławczuk Julia

 

skrzypce

Stańco Wiktoria

 

 

Suchecka Karolina

 

wiolonczela

Szczepańska Kinga

 

fortepian

Szczotka Artur

 

akordeon

Szelwach Izabela

 

fortepian

Szelwach Sylwia

 

fortepian

Szlaga Marzena

 

fortepian

Szlempo Alicja

 

saksofon

Szlempo Piotr

 

trąbka

Szmidko Kamil

 

fortepian

Szpinek Antonina

 

fortepian

Szram Małgorzata

 

skrzypce

Szwec Piotr

 

 

Szymczyk Wioletta

 

flet

 

T

Tajka Daniel

 

flet

Tajka Katarzyna

wiolonczela

Tarchała Grzegorz

 

skrzypce

Tarchała Hanna

 

fortepian

Tarnowska Karolina

 

śpiew

Tarnowska Martyna

 

skrzypce

Toczek Kornelia

 

fortepian

Trela Filip

 

fortepian

Trela Kacper

 

emisja głosu

Truty Andrzej

 

akordeon

Truty Michał

 

akordeon

 

U

Urzędowska Anna

 

fortepian

 

W

Walasek Wojciech

 

fortepian

Walczak Adriana

 

skrzypce

Warzecha Grzegorz

 

skrzypce

Wąsowicz Julia

wiolonczela

Wawryczuk Maciej

 

wiolonczela

Wezner Jan

 

perkusja

Wezner Bartłomiej

 

fortepian

Widawska Joanna

 

skrzypce

Wieteska Elżbieta

 

skrzypce

Wilczek Wiktoria

 

fortepian

Wilk Anna

 

wiolonczela

Wilman Mateusz

 

perkusja

Winiarska Alicja

 

fortepian

Wiśniewski Paweł

 

gitara

Witek Dorota

 

fortepian

Wojciechowska Katarzyna

 

perkusja

Wojdyła Tomasz

 

fortepian

Wojdyła Wiktoria

 

śpiew

Wojtczak Magdalena

 

fortepian

Wołowiec Izabela

 

skrzypce

 

Z

Zabłocka Bernadeta

 

akordeon, wiolonczela

Zabłocka Zofia

skrzypce

 

 

Zabłocki Dominik

 

fortepian

Zabłotni Adam

 

akordeon

Zarych Wadim

 

skrzypce

Zawada Danuta

 

skrzypce

Zawada Maria

 

 

Zawada Tymoteusz

 

akordeon

Zawadzka Patrycja

 

fortepian

Zawór Anna

 

fortepian

Zglińska Natalia

 

fortepian

Zięcina Jakub

 

perkusja

Ziubryniewicz Kornelia

 

wiolonczela

Zontek Łukasz

 

perkusja