DOROBEK
ARTYSTYCZNY UCZNIÓW
Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia
im. Witolda Lutosławskiego w Nysie
2002 |
|
|
|
|
|
Uczeń
|
Instrument
Przedmiot |
Nauczyciel
|
Akompaniator
|
Impreza
|
Nagroda
|
MĘDZKIEWICZ MICHAŁ |
fortepian |
mgr Bogusława Kos |
------ |
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej w Żaganiu |
I MIEJSCE
i Nagroda Specjalna
dla największej indywidualności
konkursu
|
PAWLASZEK ZUZANNA |
fortepian |
mgr Lucyna Dąbrowska |
------ |
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Żaganiu |
WYRÓŻNIENIE
|
PAWLASZEK GRZEGORZ |
fortepian |
mgr Lucyna Dąbrowska |
------ |
Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu szkół muzycznych II stopnia |
Zakwalifikowany
do Przesłuchań Ogólnopolskich |
PAWŁOWSKA EWA |
wiolonczela |
mgr Mirosława Krośniak |
mgr Janusz Dąbrowski |
Makroregionalne Przesłuchania uczniów klas wiolonczeli szkół muzycznych II stopnia |
Zakwalifikowana
do Przesłuchań Ogólnopolskich |
GAJOWNIK NIKOLA |
skrzypce |
mgr Renata Gajownik |
mgr Elżbieta Gorączko-Krawiec |
VIII Śląski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków (I stopień) w Sosnowcu |
WYRÓŻNIENIE
|
MIANOWSKA ANNA |
skrzypce |
mgr Renata Gajownik |
mgr Elżbieta Gorączko-Krawiec |
VIII Śląski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków (II stopień) w Katowicach |
WYRÓŻNIENIE |
SZRAM MAŁGORZATA |
skrzypce |
mgr Gajana Liszka |
mgr Anna Paliwoda |
VIII Śląski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków (II stopień) w Katowicach |
DYPLOM z
pochwałą |
ZARYCH WADIM |
skrzypce |
mgr Krzysztof Sala |
mgr Janusz Dąbrowski |
VIII Śląski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków (II stopień) w Katowicach |
DYPLOM z
pochwałą |
KOSZ DARIUSZ |
solfeż |
mgr Jan Żymła |
------ |
XI Międzyszkolny Konkurs Solfeżu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego w Nysie |
I MIEJSCE (grupa starsza) |
JANIK MARCELINA |
solfeż |
mgr Jan
Żymła |
------ |
XI Międzyszkolny Konkurs Solfeżu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego w Nysie |
II MIEJSCE (grupa młodsza) |
GĄDEK ŁUKASZ |
solfeż |
mgr Jan
Żymła |
------ |
XI Międzyszkolny Konkurs Solfeżu dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego w Nysie |
WYRÓŻNIENIE (grupa starsza) |
MĘDZKIEWICZ MICHAŁ |
fortepian |
mgr Bogusława Kos |
------ |
Regionalne Przesłuchania uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego w Głuchołazach |
I
MIEJSCE |
GAJOWNIK NIKOLA |
skrzypce |
mgr Renata Gajownik |
mgr Szymon Blaszyński |
Konkurs Skrzypcowy dla uczniów szkół muzycznych I stopnia w Świdnicy |
I
MIEJSCE |
GAJOWNIK NIKOLA |
skrzypce |
mgr Renata Gajownik |
mgr Szymon Blaszyński |
I Turniej Młodych Skrzypków dla uczniów szkół muzycznych I stopnia w Nysie |
II
MIEJSCE |
MĘDZKIEWICZ MICHAŁ |
fortepian |
mgr Bogusława Kos |
------ |
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Koninie |
WYRÓŻNIENIE II stopnia |
KWARTET WIOLONCZELOWY |
zespół w składzie: Zofia Molińska Emilia Drożdżal Marcelina Janik Maciej Wawryczuk |
mgr Mirosława Krośniak |
------ |
XI Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I stopnia w Bystrzycy Kłodzkiej |
WYRÓŻNIENIE |
DUET FORTEPIANOWY |
duet fortepianowy: Pawlaszek Zuzanna i Grzegorz |
mgr Lucyna Dąbrowska |
------ |
Konkurs Wykonawczy Utworów Witolda Lutosławskiego w Drozdowie |
I
MIEJSCE i NAGRODA SPECJALNA Programu 2 Polskiego Radia |
GAJOWNIK JAKUB |
wiolonczela |
mgr Monika Moczulska |
mgr Szymon Blaszyński |
Spotkania Najmłodszych
Wiolonczelistów w Kłodzku |
WYRÓŻNIENIE |
MAĆKOWSKI KRZYSZTOF |
akordeon |
mgr Krzysztof Koncur |
------ |
Regionalne Przesłuchania
akordeonowe uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego w Kluczborku |
III
MIEJSCE |
GAJOWNIK NIKOLA |
skrzypce |
mgr Renata Gajownik |
mgr Szymon Blaszyński |
IX Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej |
II
MIEJSCE |
DŹWIGAŁA MATEUSZ |
fortepian |
Anna Jabłońska |
------ |
XII Kłodzki Konkurs Pianistyczny |
WYRÓŻNIENIE |
KOSZ DARIUSZ |
fortepian |
mgr Stefan Janik |
------ |
XII Kłodzki Konkurs Pianistyczny |
WYRÓŻNIENIE |
GAJOWNIK JAKUB |
wiolonczela |
mgr Monika Moczulska |
mgr Szymon Blaszyński (wyróżnienie za akompaniament) |
Ogólnopolski konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli |
II
MIEJSCE |
CHÓR DZIECIĘCY |
|
Urszula Górska |
mgr Stefan Janik |
IV Festiwal Chórów Szkół Muzycznych Opolszczyzny w Głubczycach |
NAGRODA
SPECJALNA |
PAWLASZEK ZUZANNA |
fortepian |
mgr Lucyna Dąbrowska |
------ |
II Ogólnopolski Konkurs Chopinowski dla dzieci w Jeleniej Górze |
III
NAGRODA oraz NAGRODA za wykonanie Preludium F. Chopina |
SZLEMPO ALICJA |
saksofon |
mgr Henryk Wezner |
mgr Janusz Dąbrowski |
Program Stypendialny „AGRAFKA MUZYCZNA” |
ZOSTAŁA
STYPENDYSTKĄ |
PAWLASZEK ZUZANNA |
fortepian |
mgr Lucyna Dąbrowska |
------ |
„STYPENDIUM PIĘĆDZIESIĘCIOLECIA” Radia Opole |
ZOSTAŁA
STYPENDYSTKĄ |
GAJOWNIK NIKOLA |
skrzypce |
mgr Janusz Gajownik |
mgr Elżbieta Gorączko-Krawiec |
II Konkurs Interpretacji Utworów Skrzypcowych dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego w Opolu |
I
MIEJSCE |
MARFIANY MAŁGORZATA |
skrzypce |
mgr Gajana Liszk |
mgr Elżbieta Gorączko-Krawiec |
II Konkurs Interpretacji Utworów Skrzypcowych dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego w Opolu |
II
MIEJSCE |
KRAWIEC PAWEŁ |
skrzypce |
mgr Janusz Gajownik |
mgr Elżbieta Gorączko-Krawiec |
II Konkurs Interpretacji Utworów Skrzypcowych dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego w Opolu |
WYRÓŻNIENIE (równorzędne w grupie wiekowej) |
KASPRZYK OLIWIA |
skrzypce |
mgr Krzysztof Sala |
mgr Elżbieta Gorączko-Krawiec |
II Konkurs Interpretacji Utworów Skrzypcowych dla uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego w Opolu |
WYRÓŻNIENIE (równorzędne w grupie wiekowej) |
GAJOWNIK JAKUB |
wiolonczela |
mgr Monika Moczulska |
mgr Elżbieta Gorączko-Krawiec |
XXVIII Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze |
WYRÓŻNIENIE (w grupie I) |
MIANOWSKA ANNA |
skrzypce |
mgr Renata Gajownik |
mgr Elżbieta Gorączko-Krawiec |
XXVIII Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze |
WYRÓŻNIENIE (w grupie II) |
TARCHAŁA HANNA |
fortepian |
mgr Lucyna Dąbrowska |
------ |
Konkurs Pianistyczny Radia „BIS” w Warszawie |
LAUREATKA (jedna z 10 równorzędnych) |