DOROBEK
ARTYSTYCZNY UCZNIÓW
Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia
im. Witolda Lutosławskiego w Nysie
1991
|
|
|
|
|
|
Uczeń
|
Instrument
Przedmiot |
Nauczyciel
|
Akompaniator
|
Impreza
|
Nagroda
|
DUDZIK
RAFAŁ
|
skrzypce |
mgr Gajana
Liszka |
mgr Janusz Dąbrowski |
XVII Konkurs Bachowski w Zielonej Górze |
III MIEJSCE
|
LISZKA
ALEKSANDER
|
skrzypce |
mgr Gajana
Liszka |
mgr Janusz Dąbrowski |
XVII Konkurs Bachowski w Zielonej Górze |
III MIEJSCE
|
MARZEC IWONA
|
skrzypce |
mgr Janusz Gajownik |
mgr Janusz Dąbrowski |
XVII Konkurs Bachowski w Zielonej Górze |
III MIEJSCE ?
|
MIŁASZEWICZ
MACIEJ
|
wiolonczela |
mgr Mirosława Krośniak |
mgr Janusz Dąbrowski |
VII Konkurs Bachowski w Zielonej Górze |
VII MIEJSCE
|
WALCZAK
ADRIANA
|
skrzypce |
mgr Gajana
Liszka |
mgr Janusz Dąbrowski |
XVII Konkurs Bachowski w Zielonej Górze |
II MIEJSCE
|
TOMASZ
ŻELAŚKIEWICZ
|
skrzypce |
mgr Gajana
Liszka |
mgr Elżbieta Gorączko-Krawiec |
Ogólnopolskie Przesłuchania
uczniów klas skrzypiec szkół muzycznych II stopnia w Elblągu |
VI MIEJSCE
|
LUCJAN
BAŁWAS
|
skrzypce |
mgr Janusz Gajownik |
mgr Elżbieta Skonieczna |
Przesłuchania Okręgowe uczniów klas skrzypiec szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego |
I MIEJSCE
|
DANUTA
ZAWADA
|
skrzypce |
mgr Gajana
Liszka |
mgr Ewa Bartocha |
Przesłuchania Okręgowe uczniów klas
skrzypiec szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego |
III MIEJSCE
|
ANNA
ZAWÓR
|
fortepian |
mgr Bogusława Kos |
------ |
Przesłuchania Okręgowe uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego |
I MIEJSCE
|
ELŻBIETA
MOTYKA
|
flet |
Janusz Pietrek |
mgr Janusz Dąbrowski |
Przesłuchania Okręgowe uczniów klas
instrumentów dętych szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego |
I GRUPA
|
TRIO 2 flety i fortepian |
zespół w składzie:
Kaczanowska
Aleksandra
flet
Jaworska Kamila flet Wezner Bartłomiej fortepian |
Janusz Pietrek |
------ |
Konkurs Zespołów Kameralnych
szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego w
Kędzierzynie-Koźlu |
WYRÓŻNIENIE
|
TRIO AKORDEONOWE |
zespół w składzie: Dziurman Piotr Prysak Barbara Cios Dariusz |
Janusz Pietrek |
------ |
Konkurs Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I stopnia
regionu opolskiego w
Kędzierzynie-Koźlu |
WYRÓŻNIENIE
|