|
|
Anna Mianowska | instrument: | skrzypce |
| nauczyciel: | mgr R. Gajownik |
akompaniator: | mgr E. Skonieczna |
Impreza: | rok: | nagroda: | VI Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu | 1996 | II miejsce |
| akompaniator: | mgr J. D±browski |
VI ¦l±ski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków
w Sosnowcu (I stopień) | 1998 | wyróżnienie |
VIII Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu | 1998 | III miejsce |
Przesłuchania Regionalne uczniów klas
skrzypiec szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego w Nysie | 2000 | wyróżnienie |
X Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu | 2000 | wyróżnienie |
|
|
Anna Michalak | instrument: | skrzypce |
| nauczyciel: | mgr R. Gajownik |
akompaniator: | mgr E. Skonieczna |
Impreza: | rok: | nagroda: | VI Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu | 1996 | wyróżnienie |
| akompaniator: | mgr J. D±browski |
VI ¦lˇski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków
w Sosnowcu (I stopień ) | 1998 | dyplom z pochwał± |
VIII Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu | 1998 | IV miejsce |
XXIV Konkurs Bachowski im. Stanisława
Hajzera w Zielonej Górze | 1998 | III miejsce |
XXV Konkurs Bachowski im. Stanisława
Hajzera w Zielonej Górze | 1999 | II miejsce |
Przesłuchania Regionalne uczniów klas
skrzypiec szkół muzycznych I stopnia regionu opolskiego w Nysie | 2000 | wyróżnienie |
X Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu | 2000 | wyróżnienie |
|
|
Adrianna Nosal | instrument: | skrzypce |
| nauczyciel: | mgr J. Gajownik |
akompaniator: | mgr E.Skonieczna |
Impreza: | rok: | nagroda: | VI Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu | 1996 | wyróżnienie |
XXII Konkurs Bachowski im. Stanisława
Hajzera w Zielonej Górze | 1996 | II miejsce |
|
|
Karolina Jabłońska | instrument: | fortepian |
| nauczyciel: | mgr B. Kos |
akompaniator: | ----- |
Impreza: | rok: | nagroda: | VI Kłodzki Konkurs Pianistyczny | 1996 | IV miejsce |
Regionalny Konkurs Pianistyczny 10 - latków w Opolu | 1996 | IV miejsce |
VII Kłodzki Konkurs Pianistyczny | 1997 | wyróżnienie |
|
|
Kamil Szmidko | instrument: | fortepian |
| nauczyciel: | mgr A. Jabłońska |
akompaniator: | ----- |
Impreza: | rok: | nagroda: | VI Kłodzki Konkurs Pianistyczny | 1996 | wyróżnienie |
|
|
Chór dziecięcy | Urszula Górska |
|
Festiwal Chórów w Głubczycach | 1996 | nagroda specjalna dla chóru |
Festiwal Chórów w Głubczycach | 1996 | nagroda specjalna dla dyrygenta |
Festiwal Chórów w Głubczycach | 1998 | nagroda specjalna dla dyrygenta |
Festiwal Chórów w Głubczycach | 2000 | nagroda specjalna dla chóru |
|
|
Katarzyna Fujarczuk | instrument: | fortepian |
| nauczyciel: | mgr E. Skonieczna |
akompaniator: | ----- |
Impreza: | rok: | nagroda: | V Regionalny Konkurs Pianistyczny 10 - latków w Opolu | 1996 | III miejsce |
|
|
Natalia Zglińska | instrument: | fortepian |
| nauczyciel: | mgr B. Kos |
akompaniator: | ----- |
Impreza: | rok: | nagroda: | VI Regionalny Konkurs Pianistyczny 10 - latków w Opolu | 1997 | wyróżnienie |
VIII Kłodzki Konkurs
Pianistyczny "Z tańcem przez wieki" | 1997 | wyróżnienie |
VIII Kłodzki Konkurs Pianistyczny | 1998 | III miejsce |
|
|
Katarzyna Góral | instrument: | skrzypce |
| nauczyciel: | mgr K. Sala |
akompaniator: | mgr J. D±browski |
Impreza: | rok: | nagroda: | XXIII Konkurs Bachowski im. Stanisława
Hajzera w Zielonej Górze | 1997 | III miejsce |
Przesłuchania Regionalne uczniów klas
skrzypiec szkół muzycz. I stopnia (do przesłuchań ogólnop.) - Nysa | 1999 | laureatka |
|
|
Agata D±browska | instrument: | ¶piew solowy |
| nauczyciel: | mgr J. Chlewicka |
akompaniator: | ucz. A. Sito |
Impreza: | rok: | nagroda: | Ogólnopolski Festiwal Muzyki Jazzowej i
Rozrywkowej dla uczniów szkół muzycznych II stopnia | 1998 | wyróżnienie |
III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej (Nysa) | 1998 | I miejsce |
IV Młodzieżowy Festiwal Piosenki
Angielskiej w Nysie | 1998 | II miejsce |
Ogólnopolski Festiwal Muzyki Jazzowej i
Rozrywkowej dla uczniów szkół muzycznych II stopnia | 2000 | I miejsce |
Ogólnopolski Konkurs
Piosenki Angielskiej w Brzegu |
2000 | II
miejsce |
|
|
Tomasz
Ku¶mierek | instrument: | fortepian |
| nauczyciel: | mgr A. Jabłońska |
akompaniator: | ----- |
Impreza: | rok: | nagroda: | Przesłuchania Okręgowe uczniów klas
fortepianu szkół muzycznych I stopnia regionu opols. Krapkowice | 1998 | II miejsce |
Przesłuchania Regionalne (do przesł. ogólnopolskich) uczniów klas fortep. szk. muz. I st. - Krapkowice | 1999 | laureat |
|
|
Anna Wilk | instrument: | wiolonczela |
| nauczyciel: | mgr M.
Kro¶niak |
akompaniator: | mgr M. Łysiak |
Impreza: | rok: | nagroda: | II Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów
w Kłodzku | 1998 | laureatka |
III Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku | 1999 | wyróżnienie |
|
|
Kamila Chrab±szcz | instrument: | wiolonczela |
| nauczyciel: | mgr M. Kobiela |
akompaniator: | mgr S. Janik |
Impreza: | rok: | nagroda: | II Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów
w Kłodzku | 1998 | laureatka |
III Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku | 1999 | wyróżnienie |
| akompaniator: | mgr J. D±browski |
XXV Konkurs Bachowski im. S. Hajzera w Poznaniu | 1999 | wyróżnienie |
|
|
|
Agata Nocoń | instrument: | skrzypce |
| nauczyciel: | mgr J. Gajownik |
akompaniator: | mgr J. D±browski |
Impreza: | rok: | nagroda: | XXIV Konkurs Bachowski im. Stanisława
Hajzera w Zielonej Górze | 1998 | wyróżnienie |
| akompaniator: | mgr S. Janik |
¦l±ski Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków
w Będzinie | 2000 | dyplom z pochwał± |
| akompaniator: |
mgr
E. Gor±czko-
Krawiec |
Przesłuchania
Makroregionalne uczniów klas skrzy-
piec
szkół muzycznych II stopnia w Katowicach |
2001 |
Zakwalifikowana
do
Przesłuchań
Ogólnopolskich |
|
|
Marcelina Janik | instrument: | wiolonczela |
| nauczyciel: | mgr M.
Kro¶niak |
akompaniator: | mgr S. Janik |
Impreza: | rok: | nagroda: | III Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku | 1999 | wyróżnienie |
Przesłuchania Regionalne uczniów klas
wiolonczeli szkół muzycznych I stopnia regionu opols. w Kędz.-Koź. | 1999 | wyróżnienie |
|
|
Piotr Góral | instrument: | skrzypce |
| nauczyciel: | mgr B. Toczek |
akompaniator: | mgr J. D±browski |
Impreza: | rok: | nagroda: | IX Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu | 1999 | III miejsce |
|
|
Michał Mędzkiewicz | instrument: | fortepian |
| nauczyciel: | mgr B. Kos |
akompaniator: | ----- |
Impreza: | rok: | nagroda: | Regionalny Przegl±d
Pianistyczny "Konkurs Dziesięcio- latków" w Opolu | 1999 | III miejsce |
Kłodzki Konkurs
Pianistyczny |
2001 | I
miejsce |
|
|
Dawid Knurowski | instrument: | fortepian |
| nauczyciel: | mgr G. Mićka |
akompaniator: | ----- |
Impreza: | rok: | nagroda: | Regionalny Przegl±d
Pianistyczny "Konkurs Dziesięcio- latków" w Opolu | 1999 | wyróżnienie |
|
|
Grażyna
Bober | przedmiot
główny: | ¶piew
solowy |
| nauczyciel: | mgr
J. Chlewicka |
Impreza: |
rok: | nagroda: |
VIII
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżo-
wej
w Chodzieży |
1999 | I
miejsce |
Ogólnopolski
Przegl±d Zespołów Bluesowych XI Festiwalu
Blues
nad Bobrem |
2000 | I
nagroda |
Festiwal
Piosenki Francuskiej w Nysie |
2000, 2001 | I
nagrody |
Festiwal
Piosenki Dziecięcej w Korfantowie |
1998 | II
miejsce |
Festiwal
Piosenkarzy Amatorów ¦l±skiego Okręgu Wojsko-
wego |
1998 | wyróżnienie |
Carol'2000
w kategorii "Muzyk roku" w¶ród uczniów Lice-
um
Ogólnokształc±cego "Carolinum" w Nysie |
2000 | laureatka
statuetki |
| | |
|
| |
| | |