STATUETKA NYSKIEGO TRYTONA

GMINA NYSA

www.nysa.eu

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

GMINY NYSA

 

HONOROWY ORDER ZASŁUG

DLA POWIATU NYSKIEGO

 

STAROSTWO POWIATOWE

W NYSIE

 

 

KSIĄŻKA O SZKOLE MUZYCZNEJ

W NYSIE

 

 

PUBLIKACJE

 

P Ł Y T Y

 

K O M U N I K A T Y

DODATKOWE DNI WOLNE

OD ZAJĘĆ LEKCYJNYCH

w roku szkolnym 2020/2021

         

 

 

 

kwiecień 2021

Moskwa (Rosja)
 

 

 



I INTERNATIONAL ONLINE COMPETITION

"Ars Astra"
kwiecień 2021, Moskwa (Rosja)

 

NAGRODY I STOPNIA

w kategorii D (skrzypce)

zdobyły

 

MAŁGORZATA KUBÓW
klasa I instrumentalistyki

 

MARTA KUBÓW

klasa III instrumentalistyki

 

nauczyciel - Janusz Gajownik

fortepian - Agnieszka Jagla-Kubów

 


22-25 kwietnia 2021

Elbląg


(online)

 

II MIEJSCE

w grupie I zdobyła

MARTA KUBÓW - skrzypce

 

klasa III instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

fortepian - Agnieszka Jagla-Kubów
 

WYRÓŻNIENIE

dla nauczyciela otrzymał

Janusz Gajownik

 

WYRÓŻNIENIE

dla pianisty-akompaniatora otrzymała

Agnieszka Jagla-Kubów

 

 

 

15-17 kwietnia 2021

Gliwice

 

 

XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY

im. Ludomira Różyckiego

 

WYRÓŻNIENIE

oraz

NAGRODĘ SPECJALNĄ

za wykonanie pieśni Ludomira Różyckiego

 

otrzymała

 


 

KINGA SZCZEPAŃSKA

klasa II wokalistyki

nauczyciel - Jadwiga Chlewicka

fortepian - Janusz Dąbrowski

 

WYRÓŻNIENIE

dla pianisty-akompaniatora otrzymał

Janusz Dąbrowski

 

 

14.04.2021

Hiszpania

 

 

"Talents of Europe"

INTERNATIONAL ART FESTIVAL & CONTEST 2021 (online)

 

I MIEJSCE exaequo

w kategorii wiekowej 13-15 lat

zdobyły

 

 

MAŁGORZATA KUBÓW

MARTA KUBÓW

 

klasa I i III instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

fortepian - Agnieszka Jagla-Kubów

 

 


30.03.2021

Riccione (Włochy)
 

 

 

INTERNATIONAL ONLINE CONTEST

"Future Stars"

 

 

I MIEJSCE

w kategorii wiekowej 13-14 lat

zdobył duet skrzypcowy

 

MAŁGORZATA KUBÓW

MARTA KUBÓW

 

klasa I i III instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

 

24 - 26 marca 2021

Częstochowa

 

II JASNOGÓRSKI KONKURS SKRZYPCOWY

(w formie online)

 

III MIEJSCE

w kategorii III zdobyła

MARTA KUBÓW - skrzypce

 

klasa III instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

fortepian - Agnieszka Jagla-Kubów

 

WYRÓŻNIENIE

w kategorii III zdobyła

MAŁGORZATA KUBÓW - skrzypce

 

klasa I instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

fortepian - Agnieszka Jagla-Kubów

 

 

22 - 25.03.2021

Sochaczew

 

 

XIX MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY

"Janko Muzykant" (edycja online)

 

 

I MIEJSCE

zdobyła

MARTA KUBÓW - skrzypce

 

klasa III instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

fortepian - Agnieszka Jagla-Kubów

 

 

 

ZDROWYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

wypełnionych spokojem, uśmiechem, wiosennym nastrojem

i bliskością najbliższych (stacjonarną lub online)

wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom

oraz Przyjaciołom Szkoły

 

życzy Dyrekcja

 

 

16-19 marca 2021

Szczecin

 

 

VI ZACHODNIOPOMORSKI KONKURS PIANISTYCZNY

w wersji online

 

 

II MIEJSCE w grupie I

 

zdobył WOJCIECH WALASEK

klasa I instrumentalistyki

nauczyciel - Bogusława Kos

 

 

MARTA KUBÓW

 

w gronie laureatów

Programu Stypendialnego "MŁODA POLSKA"

 

4-7 marca 2021

Elbląg

 

 

 

III ELBLĄSKI KONKURS PIANISTYCZNY

w wersji zdalnej

 

I MIEJSCE ex aequo

 

 

 

zdobył WOJCIECH WALASEK

klasa I instrumentalistyki

nauczyciel - Bogusława Kos

 

 

luty 2021

Moskwa (Rosja)

 

 

 

I INTERNATIONAL ONLINE COMPETITION

"MAGIC MUSE"

 

 

MARTA KUBÓW - skrzypce

NAGRODA SPECJALNA

klasa III instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

fortepian - Agnieszka Jagla-Kubów

 

 

MARTA KUBÓW - skrzypce

I MIEJSCE

 

 

MAŁGORZATA KUBÓW - skrzypce

II MIEJSCE

klasa I instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

fortepian - Agnieszka Jagla-Kubów

 

 

JANUSZ GAJOWNIK

DYPLOM - WYRÓŻNIENIE

dla nauczyciela

 

 

styczeń 2021

Europa - Rosja - Chiny

 

 

I INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION (ONLINE)

"SILK WAY"

im. Sergiusza Prokofiewa

 

 

MARTA KUBÓW - skrzypce

II MIEJSCE

klasa III instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

fortepian - Agnieszka Jagla-Kubów

 

 

MAŁGORZATA KUBÓW - skrzypce

III MIEJSCE

klasa I instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

fortepian - Agnieszka Jagla-Kubów

 

 

JANUSZ GAJOWNIK

DYPLOM - WYRÓŻNIENIE

dla nauczyciela

 

 

19 listopada 2020

(online)

 

 

WARSZTATY AKORDEONOWE

 

 

prof. dr hab. Rafał Grząka

Uniwersytet im. Fryderyka Chopina w Warszawie

 


październik 2020
 

KRAJOWY FUNDUSZ NA RZECZ DZIECI

 

w gronie laureatów stypendium w roku 2020/2021

 

MARTA KUBÓW - skrzypce

klasa III instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

 

23 października 2020

Sala Koncertowa

PSM I i II stopnia

w Nysie

godz. 16.00

 

WIECZÓR SONAT

 

w wykonaniu uczniów

Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia

im. Witolda Lutosławskiego w Nysie

z klasy dyplomowej skrzypiec i altówki

 

15 października 2020

Muzeum Powiatowe

w Nysie

godz. 16.00

 

 

KONCERT

w ramach uroczystości

Starostwa Powiatowego w Nysie

z okazji Dnia Edukacji Narodowej

 

Marta Kubów - skrzypce

Elżbieta Gorączko-Krawiec - fortepian

 

 

STYPENDIUM

MINISTRA KULTURY i DZIEDZICTWA NARODOWEGO

 

za osiągnięcia artystyczne

w roku szkolnym 2019/2020

 

otrzymała

 

MARTA KUBÓW

 

klasa III instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

 

 

Relacja na stronie Starostwa Powiatowego w Nysie

 

 

2 października 2020

Sala Koncertowa

PSM I i II stopnia

w Nysie

godz. 16.30

 

KONCERT

 

Marta Kubów - skrzypce

Elżbieta Gorączko-Krawiec - fortepian

 

Warszawa

26-27 września 2020

 

VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS

"MINIATURA WIOLONCZELOWA"

im. Leona Szymłowskiego

(NAGRANIA)

 

Decyzją Jury - po wysłuchaniu nagrań uczestników konkursu,

tytuł laureata i nagrody otrzymały:

 

WERONIKA BARTKÓW

III NAGRODA

klasa IV cyklu czteroletniego

 

MARTYNA MALEC

III NAGRODA

klasa III cyklu sześcioletniego

 

nauczyciel - Mirosława Krośniak

fortepian - Aleksandra Brzeźnicka

 

Nagrania zostały dokonane i przesłane

w końcu roku szkolnego 2019/2020.

 

7 września 2020

Sala Koncertowa

PSM I i II stopnia

w Nysie

godz. 17.00

 

RECITAL WIOLONCZELOWY

 

Jakub Dubik - wiolonczela

Piotr Loranc - fortepian

 

Informacje

 

 

INFORMACJA O ROZPOCZĘCIU ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ

 

 

 

10 sierpnia 2020

 

V INTERNATIONAL COMPETITION

"NAŁĘCZÓW & THE VIOLIN"

 

IV MIEJSCE

 

MARTA KUBÓW - skrzypce

klasa II instrumentalistyki

nauczyciel - Janusz Gajownik

 

 

 

28 czerwca 2020

Belgrad (Serbia)

 

 

XI INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION

 

II MIEJSCE

 

TRIO AKORDEONOWE:

Piotr Koronczok - klasa III instrumentalistyki

Gracjan Grochoła - klasa II instrumentalistyki

Jakub Skoczeń - klasa II instrumentalistyki

 

Nauczyciel - Dariusz Kownacki

 

 

ARCHIWUM

 

Rok szkolny 2000/2001

Rok szkolny 2001/2002

Rok szkolny 2002/2003

Rok szkolny 2003/2004

Rok szkolny 2004/2005

Rok szkolny 2005/2006

Rok szkolny 2006/2007

Rok szkolny 2007/2008

Rok szkolny 2008/2009

Rok szkolny 2009/2010

Rok szkolny 2010/2011

Rok szkolny 2011/2012

Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2013/2014

Rok szkolny 2014/2015

Rok szkolny 2015/2016

Rok szkolny 2016/2017

Rok szkolny 2017/2018

Rok Szkolny 2018/2019

Rok Szkolny 2019/2020

Strona głowna_2019/2020